تعمیـــرات اسکرابر

تعمیرات انواع دستگاه‌ها و تجهیزات نظافت صنعتی مانند تعمیرات اسکرابر، تعمیر سوییپر، انواع جاروهای صنعتی ، تعمیر دستگاه‌ واکس زن برقی کفش در اصفهان، انواع بخار شوی، کارواش‌های صنعتی (واتر جت) و…  در شرکت شاهین تلاش انجام می‌شود. در صورت بروز هرگونه عیب و خرابی در تجهیزات نظافت صنعتی خود کافیست با شماره تماس‌های درج شده تماس گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا تیم تعمیرات حداکثر تا 48 ساعت پس از تماس به محل مراجعه و با کمترین هزینه اقدام به برطرف کردن نواقص پیش آمده نمایند.

  • اطلاعات دستگاه

  • درخواست

  • اطلاعات دریافت دستگاه

تعمیر اسکرابر در اصفهان

در حال حاضر به دلیل فراگیر شدن ماشین آلات و تجهیزات نظافت صنعتی بخصوص اسکرابرها نیاز به تعمیر این دستگاه افزایش یافته و تعمیرات اسکرابر نیاز به تخصص و تجربه دارد. بسیاری از دارندگان این دستگاه‌ها ( اسکرابر) جهت تعمیرات آن متحمل هزینه‌های بالایی می‌شوند.

در تعمیرات اسکرابر در انواع مختلف، برخی از قطعات به شرح زیر بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد :

  1. موتور وکیوم
  2. لاستیک تی دستگاه
  3. باتری
  4. برد کنترل دستگاه
  5. برس  دستگاه
  6. انواع لوله‌های دستگاه

شرکت شاهین تلاش با توجه به دارا بودن نیروهای متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات ماشین آلات نظافتی صنعتی (اسکرابر) آماده ارائه خدمات به دارندگان این تجهیزات می‌باشد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ما از جمله تعمیر مبل شویی در اصفهان و تعمیر جارو برقی صنعتی در اصفهان و تعمیرات اسکرابر با شماره‌های ارائه شده تماس حاصل فرمایید. یا اینکه فرم درخواست تعمییرات را تکمیل کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

تعمیرات تخصصی