تعمیـــر سوییپر

از خدمات تخصصی شاهین تلاش تعمیرات انواع ماشین‌های نظافت صنعتی از جمله تعمیر اسکرابر، تعمیر سوییپر، تعمیر دستگاه واکس زن برقی اصفهان و … می‌باشد. که در زیر اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات سوییپر را می‌توانید ببینید. در حوزه تعمیرات انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی  از تمامی برندها شرکت شاهین تلاش نقش جهان آماده خدمت‌رسانی به کلیه مشتریان عزیز توسط تیم تعمیرات و خدمت‌رسانی با چندین سال سابقه در حوزه تعمیرات و عیب‌یابی دستگاه های نظافت صنعتی می‌باشد. در صورت بروز هرگونه عیب و خرابی در تجهیزات نظافت صنعتی خود کافی‌ست با شماره تماس‌های درج شده تماس گرفته و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا تیم تعمیرات حداکثر تا 48 ساعت پس از تماس به محل مراجعه و با کمترین هزینه اقدام به برطرف کردن نواقص پیش آمده نمایند.

  • اطلاعات دستگاه

  • درخواست

  • اطلاعات دریافت دستگاه

تعمیرات جاروی شهری (سویپر) در اصفهان

دستگاه سویپر مانند هر دستگاه نظافت صنعتی دیگری به مراقبت و نگهداری نیاز دارد. نگهداری از بخش‌های مختلف سوییپر مانند برس‌ها و موتور موجب حفظ عملکرد و کارایی دستگاه می‌شود، همچنین با استفاده صحیح از این جاروهای شهری و نگهداری دقیق از بخش‌های مختلف آن در طول سال‌های بیشتری از دستگاه بهره برد .

بنابراین توصیه می‌شود این امور به دست متخصصین زبده و کار آزموده شرکت شاهین تلاش سپرده شود که این متخصصان دوره دیده با توانایی فنی مناسب در مدت زمان کمی امور تعمیرات سویپپر را انجام می‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از دیگر خدمات شاهین تلاش از جمله تعمیر مبل شویی در اصفهان و تعمیر جارو برقی در اصفهان با ما تماس بگیرید.

جهت دریافت اطلاعات  بیشتر در خصوص تعمیرات سوییپر با شماره‌های ارائه شده تماس حاصل فرمایید. یا اینکه فرم درخواست تعمییرات را تکمیل کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

تعمیرات تخصصی