شرکت شاهین تلاش نقش جهان

شرکت شاهین تلاش نقش جهان با هدف فروش و تعمیرات وآشنا نمودن مدیران و مسئولین سازمانها به استفاده از دستگاه‌های نظافت صنعتی و بهداشت محیط کار، در سال 1395 تاسیس گردید.
کیفیت بالای دستگاه‌ها و قطعات مصرفی و خدمات پس از فروش بسیار متعهدانه نمایندگان فروش شرکت، مجموعه ای را بوجود آورده‌اند که می‌تواند شریک بسیار قابل اعتمادی برای متقاضیان نظافت مکانیزه صنعتی در هرسطحی باشد .

شرکت شاهین تلاش نقش جهان با داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه عرضه ماشین آلات نظافت صنعتی، میتواند طیف گسترده‌ای از محصولات اعم از انواع زمین شوی صنعتی، جاروی شهری، مکنده، بخار شوی صنعتی، واترجت، پولیشر، موکت شوی، ترولی و غیره را در دسترس مشتریان عزیز قرار دهد. انتخاب دستگاه‌های نظافتی نیازمند کارشناسی دقیق با توجه به نیازها و بودجه مشتریان  و پیشنهادات کارشناسی می‌باشد . شرکت شاهین تلاش دارای مهندسین و پرسنل زبده و آموزش دیده‌ای ایست که می‌توانند شما را در انتخاب دستگاه مناسب برای هر نوع کاربردی و خدمات تعمیرات دستگاه‌ها یاری کنند. شما با تماس با کارشناسان با تجربه ما می‌توانید از خدمات رایگان مشاوره‌ای بهره‌مند شوید و کارشناسان ما می‌توانند با حضور در محل کار شما در شناسایی راه‌حل‌های نظافتی و انتخاب دستگاه مناسب در این امر همراه شما باشند.

هدف ما حذف وابستگی به کشورهای بیگانه و حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی است

زمینه‌های فعالیت

_
  • ارائه خدمات مشاوره در رابطه با نصب و راه اندازی دستگاه‌ها
  • فروش انواع دستگاه‌های اسکرابر، جاروهای صنعتی، جاروهای هتلی، واکس زن، ترولی، دستگاه‌های ضدعفونی کننده و..
  • انجام خدمات تعمیرات کلیه برندها
  • انجام خدمات پس از فروش حتی الامکان در محل مصرف کننده
  • ارائه خدمات، حتی پس از پایان دوره گارانتی و وارانتی
  • اکثر محصولات دارای یک سال گارانتی بدون قید و شرط می‌باشند