ورود میکروب به محیط های حساسی همچون آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، آشپزخانه ها و … می تواند ضررهای فراوانی را ایجاد کند. کاور کفش برقی دستگاهی است که با استفاده از آن، می توان ورود انواع میکروب به این محیط ها را بسیار کاهش داد. در واقع کفش ها منبعی از آلودگی ها هستند که معمولا به آن ها توجهی نمی شود. بسیاری از افراد فکر می کنند که میکروب ها تنها از طریق دست یا لباس منتقل می شوند و نقش کفش ها را در این باره نادیده می گیرند.  با استفاده از دستگاه کاور زن کفش، می توان کف کفش ها را با نایلون های تمیز پوشاند و بدین صورت، موجب حفظ محیط های حساس از ورود انواع میکروب ها شد.

استفاده از کاور کفش

اهمیت رعایت بهداشت در محیط های حساس

همانطور که گفته شد، ورود میکروب ها به محیط های حساس می تواند موجب ایجاد بیماری ها و ضررهای دیگر شود. به عنوان مثال در آزمایشگاه های تشخیص طبی یا سایر آزمایشگاه ها که محیط های بسیار حساسی هستند، ورود میکروب می تواند منجر به تغییر نتایج آزمایشات شود. بنابراین باید همواره در تلاش بود تا این محیط ها را از گرد و غبار، آلودگی و میکروب دور نگه داشت و بهداشت را رعایت کرد. در این محیط ها می توان از لباس و پوشش های مخصوص استفاده نمود. اما کفش ها نیز یکی از منابع مهم میکروبی هستند که انتقال آلودگی از آن ها صورت می گیرد. امروزه دستگاه های ویژه ای تحت عنوان کاور کفش به منظور جلوگیری از ورود آلودگی آن ها به محیط طراحی شده اند. این محصولات انواع مختلفی دارند که می توان با توجه به نیاز خود، آن ها را خریداری کرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را درباره انواع کاور کفش برقی در اختیار شما قرار دهیم.

کاربرد دستگاه کاور کفش برقی

انواع دستگاه کاور کفش

دستگاه کاور کفش دارای انواع مختلفی است که افراد می توانند با توجه به نیاز خود، نوع مورد نظر را خریداری نمایند. اساس کار این محصولات مشابه یکدیگر می باشد اما از نظر نحوه کار و ساختار دستگاه، در برخی موارد با یکدیگر تفاوت دارند. در این بخش قصد داریم شما را با انواع این دستگاه ها آشنا کنیم.

  • کاور کفش مکانیکی:

در این دستگاه از هیچگونه برق و باتری استفاده نمی شود و فاقد موتور می باشد. در عوض، دارای یک فنر است که با فشرده شدن آن، دستگاه به سرعت پای فرد را با یک نایلون پلاستیکی پوشش می دهد. این محصولات در رنگبندی های گوناگون به بازار عرضه شده اند. جنس بدنه آن ها دارای استحکام کافی می باشد. همچنین وزن و ابعاد آن ها بسیار مناسب است و قابلیت جابجایی دارند. کار با این نوع دستگاه ها بسیار ساده است و هیچگونه سر و صدایی ایجاد نمی کنند.

  • کاور کفش اتوماتیک یا برقی:

این محصولات دارای ظرفیت بالایی هستند و با هر بار شارژ شدن خشاب، برای دفعات زیادی قابل استفاده می باشند. همچنین ایمنی مناسبی دارند که موجب می شود کفش درون دستگاه گیر نکند. برخی از انواع این دستگاه دارای لامپ UV هستند و بدین وسیله قابلیت ضدعفونی کردن کفش را دارند.

  • کاور کفش حرارتی:

همانطور که از نام این محصول پیداست، با حرارت کار می کند. به این صورت که با استفاده از رول pvc، کاور کفش را تولید می کند و آن را در قسمت مخصوصی از دستگاه قرار می دهد. سپس با قرارگیری پای کاربر در این قسمت و وارد کردن مقدار اندکی فشار، کاور کفش انجام خواهد شد. این محصول علاوه بر این که قطعاتی از جنس بسیار باکیفیت دارد، دارای ظاهری زیبا نیز می باشد. همچنین دستگاه کاور کفش حرارتی از ایمنی بالایی برخوردار است و تهیه کاور برای آن نسبت به دستگاه های اتوماتیک به صرفه تر است.

کاور کفش در محیط های حساس

نحوه استفاده از دستگاه کاور کفش برقی

این دستگاه ها بسیار کاربردی هستند و به کار گیری آن ها بعد از دوران کرونا بسیار افزایش یافته است. استفاده از دستگاه کاور کفش بسیار آسان می باشد. برای قرارگیری کاور دور کفش تنها کافی است پای خود را در محل مشخص شده بر روی دستگاه قرار دهید. این محصولات نیاز به تعویض کاور یا نایلون دارند و باید به صورت مداوم، کاور آن ها شارژ شود.

تهیه دستگاه کاور کفش برقی با مناسب ترین قیمت

دستگاه کاور کفش برقی، محصولی است که در برندهای گوناگون و توسط فروشندگان متعدد به بازار عرضه می شود. به همین علت، قیمت های بسیار متفاوتی توسط عرضه کنندگان به مشتریان ارائه می گردد. از این رو می توان گفت که خرید این محصول از فروشنده ای با تجربه و منصف که کالایی مرغوب را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مجموعه ما یکی از معتبرترین مراکز عرضه این محصولات با کیفیت است که آن ها را با ضمانت و به صورت مستقیم در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از شرایط فروش و قیمت دستگاه کاور کفش برقی، از طریق راه های ارتباطی اقدام نمایید.

دیدگاه ها غیرفعال است